Výtvarná soutěž Učíme se hodiny

 

Společnost RAUL, Kamsdětmi.com ve spolupráci se společnosti DESIGN TRADE připravila pro žáky základních škol výtvarnou soutěž na téma „vysněný design ručičkových náramkových hodinek“.

 

Této soutěže se zúčastnili žáci III.B (3. a 4. ročníku). Ztvárnění vysněného designu ručičkových náramkových hodinek je velmi bavilo. Vybrali jsme 3 výkresy, které jsme do soutěže odeslali. Krásné hodinky ztvárnila Nikola Balíková, Tereza Martonová a Patricie Tokarová. Zaslouží si od nás pochvalu.

Soutěž probíhá od 27.9.2019 do 22.11.2019; výherce bude zveřejněn do 25.11.2019 na www.kamsdetmi.com a na https://www.facebook.com/kamsdetmi/.

 

PhDr. Jarmila Nelhübelová


Halloween III. B

 

Že se u nás Halloween neslaví? Omyl. 31.10.2019 se to ve III.B strašidly jenom hemžilo. Žáci 3. a 4. ročníku si tento svátek, který nám připomíná zvyky starých Keltů, užívali. Malovali, lepili, stříhali, vyráběli, povídali si, učili se a hlavně strašili. A že jim to šlo náramně. Aby paní učitelku a paní asistentku nezlobili, dostali od nich pamlsky a dobrůtky.

Fotografie zde

 


Ať žijí strašidla

25.10.2019 se žáci III.B (3., 4. ročníku) nemohli dočkat, až usednou do lavic v DKMO v Orlové a shlédnou divadelní představení Ať žijí strašidla, které pro MŠ a 1. stupeň připravilo Metropolitní divadlo Praha. Světla v sále zhasla a žáci si užili výkonů herců, zpívali, tleskali a v závěru si zatancovali se strašidly na pódiu.

Už nyní se těšíme se na další divadelní zážitek.

PhDr. Jarmila Nelhübelová